BANKIETY I BALE GDAŃSK | GDYNIA | SOPOT

Organizacja i obsługa bali, bankietów
Łącząc profesjonalny catering, eleganckie wnętrza, niezapomnianą atmosferę wraz z zawodową i doświadczoną obsługą w gamie naszych usług znajduje się wysokiej klasy organizacja bankietów oraz bali. Imprezy są organizowane na całym obszarze Trójmiasta, bez względu na aktualną porę roku. Od Klienta zależy, czy impreza będzie odbywać szykownej restauracji, nowoczesnym Centrum Konferencyjnym, czy będzie to Garden Party zorganizowane w plenerze. Obsługa bankietów i bali z naszej strony jest w pełni kompleksowa, zajmiemy się wszystkim. Jedynymi obowiązkami Klienta będzie dobra zabawa lub rola gospodarza imprezy.

Oprócz świetnych wnętrz, w których mogą być zorganizowane imprezy i ogromnego wyboru w kwestii cateringu organizacja bali i bankietów, może być wzbogacona o szereg atrakcji. Zaliczają się do tego degustacje, wieczory tematyczne, koncerty i innego rodzaju występy artystów. Obsługa bankietów i bali, może być wspomagana poprzez profesjonalne zespoły muzyczne, DJa, artystów, fotografów, a nawet hostess. Wszystko po to, aby Klient mógł skupić się w pełni na zabawie oraz spędzaniu czasu z gośćmi.

Obsługa bali i bankietów ze strony naszej marki, to również wyposażenie sal w zastawę i sprzęt, dekorację stołów, namioty cateringowe oraz zapewnienie noclegu dla Gości. Organizacja bali i bankietów, na terenach miast: Gdańsk, Gdynia oraz Sopot przy pomocy naszej marki, to gwarancja zerowego stresu oraz obowiązku, a przede wszystkim umożliwienie czerpania pełni przyjemności z imprezy.

Sprawdź szczegóły naszej oferty organizacji balów i bankietów

Serdecznie zapraszamy

Galeria Bankiety, Bale